🎵 2022-04-15 14:53:31 – Pariz/Francuska.
CoachellaPrvi vikend počinje danas (15.), po prvi put u tri godine! Jučer su objavljena fiksna vremena, uz dodatak Arcade Fire u posljednji trenutak, a sada je otkriven raspored prijenosa uživo. Festival se prenosi uživo putem tri različita kanala na Coachella YouTube stranici, a možete ga pratiti putem video zapisa koji se nalazi ispod.
Setovi koji će se emitirati uključivat će tri headlinera – Harry Styles, Billie Eilishet Swedish Mafia House x The Weeknd -više Doja Cat, Run the Jewels, Vince Staples, Flume, Megan Thee Stallion, Disclosure, Koffee, Lil Baby, Arcade Fire, Carly Rae Jepsen, Phoebe Bridgers, IDLES, BROCKHAMPTON, Caroline Polachek, 100 gecs, Jamie xx, Yola , slowthai, Baby Keem, Cordae, japanski doručak, djevojka u crvenom, Rina Swayama, Freddie Gibbs & Madlib, Hot Chip, Denzel Curryi još mnogo toga.
Prenos uživo počinje danas (15) u 04:19 po istočnom (00:16 po Pacifiku). Cijeli raspored prijenosa uživo pogledajte u nastavku.
Raspored kanala 1
*Raspored je podložan promjenama
Petak 15 april (svaki sat PDT)
16:00 – Dobrodošli
16:15 – Princeza Nokia
16:55 – Biskup Brigs
17:50 – Ari Lennox
18:40 – Carly Rae Jepsen
19:35 – Anita
20:30 – Arkadna vatra
21:40 – Mala beba
22:35 – Danijel Cezar
23:35 – Harry Styles
—- Repriza uživo —-
subota 16. april (svaki sat PDT)
16:00 – Dobrodošli
16:15 – Kafa
16:35 – Masego
17:05 – Valjanje
18:00 – Cuco
18:50 – 88 ustajanje
20:10 – Otkrivanje
21:30 – Flume
22:40 – pastuv Megan Thee
23:30 – Billie Eilish
—- Repriza uživo —-
nedelja 17. april (svaki sat PDT)
16:00 – Dobrodošli
16:15 – Prokletstvo surfanja
17:00 – Alec Benjamin
17:35 – Vince Staples
18:35 – Pokreni dragulje
19:35 – Finska
20:30 – Maggie Rogers
21:15 – Karl G.
22:05 – Chat Doja
23:05 – Švedska mafija / The Weeknd
—- Repriza uživo —-
Raspored kanala 2
*Raspored je podložan promjenama
Petak 15 april (svaki sat PDT)
16:00 – Dobrodošli
16:15 – HU
17:00 – Ravena
17:25 – MIKA
17:50 – Uvijek Woozy
18:30 – Omar Apolon
19:15 – NIKI
20:05 – Madeon
21:05 – Usporite
22:00 – Fibi Bridžers
23:00 – Luj Dijete
12:05 – Veliki Šon
—- Repriza uživo —-
subota 16. april (svaki sat PDT)
16:00 – Dobrodošli
16:15 – zeko na plaži
17:00 – JID
17:45 – Giveon
18:40 – 100 gecs
19:30 – Caroline Polachek
20:25 – BROCKHAMPTON
21:15 – Danny Elfman
22:20 – Rich Brian
23:05 – Stromae
00:05 – 21 divlji
—- Repriza uživo —-
nedelja 17. april (svaki sat PDT)
16:00 – Dobrodošli
16:15 – Yola
17:05 – Banda MS
17:40 – Beabadoobie
18:20 – Orville Peck
19:05 – Chicano Batman
19:55 – Dave
20:40 – Joji
22:15 – Jamie xx
—- Repriza uživo —-
Raspored kanala 3
*Raspored je podložan promjenama
Petak 15 april (svaki sat PDT)
16:00 – Dobrodošli
16:15 – Žao mi je
17:00 – John Summit
17:30 – Uzor
18:15 – Dom Dolla
19:00 – Marije
19:45 – spori tajlandski
20:30 – Cordae
21:00 – Crna kafa
21:35 – Baby Keem
23:00 – Epik High
23:55 – Kleveta
12:30 – LOŠE NE DOBRO
—- Repriza uživo —-
subota 16. april (svaki sat PDT)
16:00 – Dobrodošli
16:15 – Čelsi Katler
16:55 – Trenutne radosti
17:20 – EMO zabava
17:40 – Japanski doručak
18:25 – devojka u crvenom
19:15 – Rina Sawayama
20:15 – Steve Lacy
20:50 – Pavlo Vittar
21:40 – Kralj želuca i mađioničar guštera
23:00 – Freddie Gibbs / Madlib
23:30 – Hot Chips
00:05 – Kyary Pamyu Pamyu
—- Repriza uživo —-
nedelja 17. april (svaki sat PDT)
16:00 – Dobrodošli
16:15 – Emocionalne narandže
17:00 – Kanal Tres
17:45 – Kim Petras
20:15 – Sos od patke
21:55 – Vojvoda Dumont
22:50 – Denzel Curry
23:35 – Trbuh
—- Repriza uživo —-
IZVOR: Reviews News
Ne ustručavajte se podijeliti naš članak na društvenim mrežama kako biste nam dali solidan poticaj. 🤗